Aktualności

Mikołajki w Novotelu

Stowarzyszenie Pomocy Niepełnosprawnym „Bądźcie z nami” wraz z dyrektorem i pracownikami hotelu Novotel City West jak co roku zorganizowali spotkanie mikołajkowe, w którym uczestniczyli nasi uczniowie.

Czytaj całość
Sukces naszej uczennicy

W dniu 24 listopada na prestiżowym konkursie filmów rowerowych Małopolska MTB Film Festival uczennica naszej szkoły Milena Fenert, swoim filmem "NEVER GIVE UP" zdobyła wyróżnienie w kategorii: "Najlepszy film KIDS ON BIKE".

Czytaj całość
Laboratoria Przyszłości - okulary VR na lekcjach techniki

W listopadzie uczniowie podczas lekcji techniki korzystali z okularów VR zakupionych przez szkołę w ramach projektu ,,Laboratoria przyszłości”.

Czytaj całość
Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Skoczka

Jak co roku, pod koniec listopada, odbył się Szkolny Turniej Szachowy o Puchar Skoczka.

Czytaj całość
Laboratoria Przyszłości – okulary wirtualne na lekcji historii

Na lekcji historii uczniowie klasy 5a, w ramach podsumowania tematyki Starożytnego Egiptu, korzystali z wirtualnych okularów.

Czytaj całość
Laboratoria Przyszłości – okulary VR na zajęciach bibliotecznych

W tym miesiącu uczniowie klas 5a, 6b, 7a, 7b oraz 8 uczestniczyli w zajęciach promujących czytelnictwo, realizowanych w ramach innowacji pedagogicznej „Magia Czytania - Wartości z Siedmiomilowego Lasu”. 

Czytaj całość
"Niecała Gazeta"

Na początku września rozpoczęliśmy publikowanie elektronicznej wersji naszej szkolnej gazety. Jej kolejne wydania pojawiają się systematycznie w każdy poniedziałek i są czytane zarówno przez uczniów, jak i nauczycieli oraz pracowników obsługi placówki.

Czytaj całość
Dzień Pluszowego Misia

Czy macie misia-przytulankę? Nawet jeśli nie posiadacie takiej zabawki, to na pewno kiedyś byliście właścicielem miłego, kosmatego, mięciutkiego misia.

Czytaj całość
Zabawa andrzejkowa

24 listopada odbyła się zabawa andrzejkowa dla klas 0 – 3.

Czytaj całość
Szachy w internacie

Od września do listopada wychowankowie internatu uczyli się gry w szachy.

Czytaj całość
Finał międzyszkolnego konkursu plastycznego "Barwy Jesieni"

22 listopada o godzinie 10 w naszej szkole odbył się finał międzyszkolnego konkursu plastycznego "Barwy Jesieni". Na wystawie zostały zaprezentowane prace plastyczne uczniów z kilkunastu szkół podstawowych oraz z sześciu specjalnych ośrodków szkolno - wychowawczych.

Czytaj całość
Spotkanie z psem ratownikiem

Dnia 18 listopada, uczniowie klasy 5b spotkali  się z niecodziennym gościem – psem rasy golden retriever  o wdzięcznym imieniu Kora.

Czytaj całość
Wizyta bibliotekarzy z Rabki Zdroju

17 listopada dziesięciu bibliotekarzy z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Rabce-Zdroju odwiedziło naszą szkołę.

Czytaj całość
Udział w konkursie „Aktywna szkoła”

We wrześniu nasz Ośrodek wziął udział w ogólnopolskim konkursie „AKTYWNA SZKOŁA” organizowanym przez Małopolski Szkolny Związek Sportowy.

Czytaj całość
Projekt: „Uczeń – obywatel” - wizyta uczniów w krakowskim magistracie

W środę, 9 listopada 2022 roku grupa uczniów klas starszych, w związku z realizacją II etapu projektu „Uczeń-obywatel”, odwiedziła Urząd Miasta Krakowa.

Czytaj całość
Święto Patrona oraz ślubowanie klasy pierwszej

W pierwszy piątek listopada, jak co roku obchodziliśmy Święto naszego Patrona oraz ślubowanie pierwszoklasistów. Ten ważny dla nas wszystkich dzień, był poprzedzony długimi przygotowaniami.

Czytaj całość