
W środę 4 czerwca na stadionie Korony w Krakowie odbyły się międzyszkolne zawody w lekkiej atletyce. Nasi uczniowie zdobyli 16 medali! Oto wyniki:
Maja N. – 1. miejsce w biegu na 100 m dziewcząt
Nikola U. – 1. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt
Michał L. – 1. miejsce w biegu na 800 m chłopców i 4 miejsce w biegu na 400 m chłopców
Wiktor K. – 1. miejsce w biegu na 400 m chłopców i 3 miejsce w biegu na 100 m chłopców
Mira Cz. – 2. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt
Zuzia K. – 3. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt
Marcel G. – 2. miejsce w biegu na 400 m chłopców
Ignacy Z. – 3. miejsce w biegu na 400 i 800 m chłopców.
Błażej K., Ksawery S., Krzysiu U. otrzymali medale za udział w biegu na 800 m.
Serdecznie gratulujemy!!!
Matylda Pernal