W środę 4 czerwca na stadionie Korony w Krakowie odbyły się międzyszkolne zawody w lekkiej atletyce. Nasi uczniowie zdobyli 16 medali! Oto wyniki:

Maja N. – 1. miejsce w biegu na 100 m dziewcząt

Nikola U. – 1. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt

Michał L. – 1. miejsce w biegu na 800 m chłopców i 4 miejsce w biegu na 400 m chłopców

Wiktor K.  – 1. miejsce w biegu na 400 m chłopców i 3 miejsce w biegu na 100 m chłopców

Mira Cz. – 2. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt

Zuzia K. – 3. miejsce w biegu na 400 m dziewcząt

Marcel G. – 2. miejsce w biegu na 400 m chłopców

Ignacy Z. – 3. miejsce w biegu na 400 i 800 m chłopców.

Błażej K., Ksawery S., Krzysiu U. otrzymali medale za udział w biegu na 800 m.

Serdecznie gratulujemy!!!


Matylda Pernal