W minionym tygodniu odbył się kolejny występ Zespołu PiK. Tym razem, w ramach eliminacji powiatowych 41. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży “Bajdurek”, prezentowaliśmy się w Staromiejskim Centrum Kultury Młodzieży przy ul. Wietora 13. Nasz spektakl pt. ”OZ, czyli Ogród Zaczarowanych Przyjaciół” dostał się do ścisłego finału Festiwalu. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się w dniach 16-18 czerwca w Nowym Sączu. Trzymajcie kciuki!

Magdalenia Treśka - Kiryłów